Kontakt

Kontakt

tommy_lys
Tommy Fjelde
Daglig leder


+47 475 04 023
tommy@fleksi.no
KLR_9463
Birger Fjelde
Salgsjef og bussjåfør rekruttering

+47 475 04 022
birger@fleksi.no
KLR_9442
Nerijus Podzeckas
Personalsjef


+47 47 50 40 24
nerijus@fleksi.no
20181217_142552
Wladyslaw Walek
Prosjektleder bygg og anlegg


+47 404 15 880
wladyslaw@fleksi.no
Terje2
Terje Helland
Leder forretningsutvikling og rekruttering

+47 900 53 669
terje@fleksi.no
file-15133
Olaug Egeland
Lønn- og fakturaansvarlig

+47 475 04 021
olaug@fleksi.no
6_%20Marcin
Marcin Dobies
HR-konsulent

+47 488 50 221
marcin@fleksi.no
Adresse:
fleksi bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger


Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 20
post@fleksi.no

 
Adresse:
fleksi bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger


Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 20
post@fleksi.no


Timelister
faktura@fleksi.no
 
Recman
Login
 

Kontakt oss

Adresse:
fleksi bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger
Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 20
post@fleksi.no


 
sertifikat_1
sertifikat_2

© fleksi bemanning AS
Adresse:
fleksi bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger
sertifikat_1
sertifikat_2
Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 20
post@fleksi.no


 
© fleksi bemanning AS