Kontakt

Kontakt

Adres:
fleksi bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger


Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 20
post@fleksi.no

 
tommy_lys
Tommy Fjelde
Dyrektor


+47 475 04 023
tommy@fleksi.no
KLR_9463
Birger Fjelde
Inspektor KHMS i rekruter kierowcow autobusow

+47 47 50 40 22
birger@fleksi.no
KLR_9442
Nerijus Podzeckas
Dyrektor operacyjny

+47 47 50 40 24
nerijus@fleksi.no
file-15133
Olaug Egeland
Timelisty i faktury


+47 475 04 021
olaug@fleksi.no
wladyslaw_walek
Wladyslaw Walek
Menedżer projektów budowlanych

+47 404 15 880
wladyslaw@fleksi.no
6_%20Marcin
Marcin Dobies
Konsultant HR


+47 488 50 221
marcin@fleksi.no
Fleksi_bemanning-logo
Terje2
Terje Helland
Menedzer ds. rozwoju i rekrutacji

+47 900 53 669
terje@fleksi.no
Adres:
Fleksi Bemanning AS
Maskinveien 6
NO-4033 Stavanger

 
Kontakt:
Telefon: +47 47 50 40 24                      
post@fleksi.no


Timelist
faktura@fleksi.no
 
Recman
Login
 

Kontakt